10e WADDENRACE 2004 |
EIND-UITSLAG |
||||||
O.A |
SCHIP |
START tijd (za) |
FINISH tijd (zo) |
TOTAAL tijd |
ROUTE |
BIJZONDERHEDEN | |
1 | Waterwolf |
08:00:02 |
03:22:13 |
19:22:11 |
TS, VL, OS, rust, DO, HA | ||
2 |
Voorwaarts |
08:00:00 |
03:26:22 |
19:26:22 |
TS, VL, OS, rust, DO, HA | ||
3 |
Avontuur |
08:01:55 |
04:00:00 |
19:58:05 |
VL,TS, OS, rust, DO, HA | winnaar "logboekprijs" | |
4 |
Alida |
08:03:38 |
04:06:00 |
20:02:22 |
TS, VL, OS, rust, DO, HA | winnaar "E.T.A-prijs" | |
5 |
Johanna Engelina |
08:02:06 | 05:55:45 | 21:53:39 | TS, VL, OS, DO, HA, rust | ||
6 |
Zwarte Haan |
08:02:38 |
06:38:11 |
22:35:33 |
TS, VL, rust, OS, DO, HA | ||
7 | Eendracht | 08:02:55 | 07:42:21 | 23:39:26 | TS, VL, rust, OS, DO, HA | ||
8 |
Mare Marieke |
08:04:20 | 04:28:42 | 25:54:22 | + 05.30 uren bijtelling wegens motor gebruik. | ||
9 | Texelstroom |
08:07:53 |
15:52:20 |
31:44:27 |
VL,TS,rust, OS, DO, HA, | ||
op alfabetische volgorde | |||||||
Aegir | 08:05:06 | OS, DO, rust VL, HA | opgegeven na Vlieland | ||||
Bree Sant |
08:01:18 |
vlak na de start schade aan bakstag en steng breekt. schip wordt vaarklaar gemaakt in rust. | rust, DO, OS, TS, HA | opgegeven, vastgelopen | |||
Bruinvisch | 08:07:17 | schade na aanvaring terug naar HA voor herstel. Herstart 14.41 | TS, HA | opgegeven | |||
Eenhoorn |
08:06:32 | OS, DO, rust, HA | opgegeven | ||||
Eensgezindhied | 08:01:30 | schade aan tuigage. Om 16.45 terug in HA | opgegeven | ||||
Lytse Hylke |
08:09:41 |
OS, DO, rust,TS, HA | opgegeven | ||||
Moeke Zorn |
08:01:50 | schade na aanvaring terug naar HA. nogal wat schade | opgegeven | ||||
Najade | 08:07:03 | om 12.18 opgegeven wegens schade aan tuigage. Om 15.00 terug in HA | opgegeven |
WADDENRACE 2003 |
EIND-UITSLAG |
||||||
O.A |
Kl. |
SCHIP |
START tijd (za) |
FINISH tijd (zo) |
TOTAAL tijd |
BIJZONDERHEDEN |
|
1 |
1 |
Waterwolf |
08:02:26 |
03:09:12 |
19:06:46 |
||
2 |
2 |
Voorwaarts |
08:01:10 |
03:09:34 |
19:08:24 |
||
3 | 3 |
Alida |
08:00:28 |
03:56:50 |
19:56:22 |
||
4 |
4 |
Avontuur |
08:02:20 |
04:02:08 |
19:59:48 |
||
5 | 5 | Eensgezindhied | 08:06:56 | 04:12:36 | 20:05:38 | ||
6 |
6 |
Eendracht |
08:02:38 |
04:34:32 |
20:32:28 |
||
7 | 7 | Najade | 08:03:17 | 05:13:25 | 21:10:08 | ||
8 | 1 | Kaatmossel | 08:01:52 | 06:58:30 | 22:56:38 | ||
9 | 2 |
Lauwerszee |
08:05:40 |
07:22:04 |
23:16:24 |
||
10 | 3 | Mare Marieke | 08:02:20 | 08:10:26 | 24:06:42 | ||
11 | 4 | Zwarte Haan | 08:01:06 | 08:34:42 | 24:33:36 | ||
12 | 5 |
Johanna Engelina |
08:05:44 |
09:45:54 |
25:40:10 |
||
13 | 6 | Bruinvisch | 08:02:34 | 10:17:57 | 26:15:23 | ||
14 | 7 | Bree Sant | 08:05:27 | 10:25:52 | 26:20:25 | ||
15 | 8 | Vertrouwen | 08:05:38 | 10:27:18 | 26:21:40 | ||
16 |
9 |
Victoria S |
08:05:53 |
10:34:33 |
26:28:40 |
||
17 | 10 |
Lytse Hylke |
08:00:56 |
11:53:57 |
27:31:01 |
||
18 | 11 |
Moeke Zorn |
08:04:19 |
12:13:10 |
28:08:51 |
||
Eenhoorn | 08:02:55 | niet gefinished | |||||
|
Aegir |
08:04:00 |
|
niet gefinished |
Voor het 3e jaar achtereen wint de Aegir de Logboekprijs! | ||
|
Texelstroom |
08:07:47 |
|
niet gefinished |
|||
|
Rood = diepe klasse |
<110 |
|
|
|||
|
Blauw = ondiepe klasse |
>110 |
|
|
WADDENRACE 2002 |
EIND-UITSLAG |
|||||
|
SCHIP |
START tijd (za) |
FINISH tijd (zo) |
TOTAAL tijd |
BIJZONDERHEDEN |
|
1 |
La Boheme |
08:02:30 |
04:45:33 |
20:20:03 |
||
2 |
Avontuur |
08:00:59 |
05:13:03 |
20:34:04 |
||
3 |
Johanna Engelina |
08:07:23 |
04:55:19 |
20:47:56 |
||
4 |
Mare Marieke |
08:01:08 |
15:28:43 |
31:27:35 |
||
1 |
Voorwaarts |
08:00:38 |
05:30:35 |
21:09:57 |
||
2 | Kaatmossel | 08:00:51 | 15:05:14 | 31:04:23 | ||
Aegir |
08:03:33 |
02:30 |
gestaakt |
gebroken zwaardbout | ||
Bree Sand | 08:02:20 | gestaakt | gebroken bakstag | |||
Eenhoorn | 08:04:24 | 07:55 | gestaakt | |||
Najade |
08:11:20 |
19:01 (za) |
gestaakt |
|||
Poseidon | 08:01:51 | niet gefinished | zit om17:00 nog vast op de Bollen. | |||
Waterwolf | 08:02:28 | niet gefinished | komt na 17:00 binnen | |||
|
Bruinvisch |
08:06:00 |
|
gestaakt |
Bij aankomst in Oudeschild | |
Eendracht |
08:01:43 |
10:53 |
gestaakt |
|||
Lytse Hylke |
08:00:00 ! |
08:01 |
gestaakt |
|||
|
Zwarte Haan | 08:05:23 | niet gefinished | komt na 17:00 binnen | ||
|
Jacoba |
NIET GESTART |
|
|
||
|
Moeke Zorn |
NIET GESTART |
|
|
||
|
Rood = diepe klasse |
|
|
|
||
|
Blauw = ondiepe klasse |
|
|
WADDENRACE 2001 |
EIND-UITSLAG |
||||
|
SCHIP |
START tijd |
FINISH tijd |
TOTAAL tijd |
|
1 |
La Boheme |
8:30:00 |
3:27:21 |
18:57:21 |
|
1 |
Voorwaarts |
8:30:00 |
5:55:30 |
21:25:30 |
|
2 |
Mare Marieke |
8:06:48 |
5:59:17 |
21:52:29 |
|
3 |
Najade |
8:30:00 |
7:13:32 |
22:43:32 |
|
2 |
Eendracht |
8:11:40 |
7:25:27 |
23:13:47 |
|
3 |
Alida |
8:30:00 |
7:45:31 |
23:15:31 |
|
4 |
Lytse Hylke |
8:30:00 |
8:00:59 |
23:30:59 |
|
5 |
Hollandia |
8:29:50 |
8:02:37 |
23:32:47 |
|
6 |
Bruinvisch |
8:04:02 |
8:52:18 |
24:48:16 |
|
4 |
Avontuur |
8:30:00 |
9:23:16 |
24:53:16 |
|
5 |
Vriendschap |
8:07:15 |
9:05:28 |
24:58:13 |
|
6 |
Johanna Engelina |
8:24:19 |
11:31:22 |
27:07:03 |
|
7 |
Aegir |
8:25:44 |
08:49:55 |
27:24:11 |
|
|
Waerdt van Catwyck |
8:23:31 |
|
|
|
|
Eben Haezer |
NIET GESTART |
|
|
|
|
Waterwolf |
NIET GESTART |
|
|
|
|
Rood = diepe klasse |
|
|
|
|
|
Blauw = ondiepe klasse |
|
|